• WKRÓTCE SUPER ZAJĘCIA❗️

Miejska Biblioteka Publiczna w Biskupcu bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie olsztyńskim”. W związku z tym zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10 – 18 lat do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych”.

👉Odbędzie się 15 spotkań on- line

Czego dowiedzą się uczestnicy?

👉Dowiedzą się, jak pozyskać grafiki i zdjęcia oraz jak wykorzystać je w różnych projektach.

👉Poznają dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów.

👉Zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego.

👉Zorientują się w przysługujących im prawach autorskich i co to jest creative commons.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat i upominek. 🎁

❗️Na zgłoszenia czekamy do 12.03.2021❗️

Osoba do kontaktu: Barbara Kostka, tel. 89 715 21 11

Liczba miejsc ograniczona!

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

WKRÓTCE SUPER ZAJĘCIA❗️

👉Odbędzie się 15 spotkań on- line

Czego dowiedzą się uczestnicy?

👉Poznają dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów.

👉Zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat i upominek. 🎁

❗️Na zgłoszenia czekamy do 12.03.2021❗️

Osoba do kontaktu: Barbara Kostka, tel. 89 715 21 11

Liczba miejsc ograniczona!

02.03.2021 15:28 | więcej »
  • 02.03.2021 15:23 | więcej »
  • 25.11.2020 08:21 | więcej »
  • 19.11.2020 14:01 | więcej »
  • Zobacz- przyjdź- wypożycz!
    W związku z utrudnionym dostępem do biblioteki spowodowanymi pandemią proponujemy nową formę dokonywania wypożyczeń. Oto fotografie interesujących książek znajdujących się w naszej bibliotece. Zobacz- przyjdź- wypożycz!

12.10.2020 22:24 | więcej »
  • Biblioteka szkolna

zaprasza do udziału w konkursie plastycznym

„Ilustrujemy polskie legendy”

REGULAMIN KONKURSU:

Organizator: biblioteka szkolna

Cele konkursu:

1.      Zainteresowanie uczniów polskimi legendami.

2.      Kształtowanie kreatywności i wyobraźni plastycznej.

3.      Łączenie różnorodnych technik plastycznych.

4.      Prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Zadanie konkursowe:

Zadaniem konkursowym jest wykonanie przez uczniów ilustracji do wybranej przez siebie polskiej legendy.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką  plastyczną (kredka, ołówek, flamaster, pastele, farby, wycinanka, wydrapywanka, techniki graficzne), na kartce papieru formatu A4

Kryteria oceny prac:

- oryginalność

- walory artystyczne

- pomysłowość

Termin trwania konkursu: do 27 listopada 2020 r.  podpisane prace przynosimy do biblioteki szkolnej.

12.10.2020 22:18 | więcej »