Bezpłatne szkolenie "Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych".

WKRÓTCE SUPER ZAJĘCIA❗️

Miejska Biblioteka Publiczna w Biskupcu bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie olsztyńskim”. W związku z tym zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10 – 18 lat do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych”.

👉Odbędzie się 15 spotkań on- line

Czego dowiedzą się uczestnicy?

👉Dowiedzą się, jak pozyskać grafiki i zdjęcia oraz jak wykorzystać je w różnych projektach.

👉Poznają dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów.

👉Zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego.

👉Zorientują się w przysługujących im prawach autorskich i co to jest creative commons.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat i upominek. 🎁

❗️Na zgłoszenia czekamy do 12.03.2021❗️

Osoba do kontaktu: Barbara Kostka, tel. 89 715 21 11

Liczba miejsc ograniczona!

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

WKRÓTCE SUPER ZAJĘCIA❗️

👉Odbędzie się 15 spotkań on- line

Czego dowiedzą się uczestnicy?

👉Poznają dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów.

👉Zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat i upominek. 🎁

❗️Na zgłoszenia czekamy do 12.03.2021❗️