Sukcesy sportowe naszych nauczycieli

"W życiu nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę.
Chodzi o to, by nauczyc sie tańczyć w deszczu"

Mahatma Gandhi

Taki cytat widnieje na medalu za udział w cyklu biegów City Trail zdobytym przez panią Jolantę Okuniewską- nauczyciela wychowania fizycznego naszej szkoły.

Pani Jolanta pracuje z młodzieżą w naszej szkole od 1993 roku, po uzyskaniu dyplomu magistra w Akademii Wychowania Fizycznego.

Pierwszy kontakt ze sportem i pierwsze sukcesy sportowe pani Jolanta doświadczyła będąc uczennicą naszej szkoły. Reprezentowała drużynę lekkoatletyczną Trójki w konkurencjach: skok w dal, bieg na 300m, bieg na 800m, biegi przełajowe. Ulubioną grą zepołową była piłka ręczna.

Pani Jolanta aktywność fizyczną wpisała w swój sposób na życie. Dwa razy w tygodniu uprawia z paniami trening fitness oraz w weekendy biega rekreacyjnie. Oprócz tego jej pasją jest gotowanie oraz czytanie książek.

Pani Jolanta rok wcześniej również wzięła udział w cyklu City Trail, który odbywał się w Olsztynie w od września do marca, a w letnim biegu w 2017 zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej 50+.