W poszukiwaniu wartości- Wojewódzka Konferencja Szkół Promujących Zdrowie.

Delegacja naszej społeczności szkolnej w osobie pani wicedyrektor Barbary Leonik i szkolnego koordynatora promocji zdrowia w szkole pani Jolanty Okuniewskiej miała przyjemność uczetniczyć w Wojewódzkiej Konferencji Szkół Promdujących Zdrowie, która odbyła się 28 września 2017 roku. Gospodarzem spotkania była społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie.
    Okazją do tego spotkania było wręczenie 9 placówkom oświatowym (szkołom i przedszkolom) Certyfikatów Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty "Szkoła Promująca Zdrowie" oraz prezentacja dorobku szkół, które w tym roku odbiorą Certyfikat Krajowy.
    Na spotkaniu wykład inauguracyjny "W poszukiwaniu wartości" wygłosiła Pani Profesor Krystyna Ostrowska.
    Wsród zaproszonych gości byli:  Warmińsko Mazurski Wicekurator Oświaty Pan Wojciech Cybulski, Starosta Szczycieński Pan Jarosław Matłach, zastępca dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Pan Dariusz Wasiela, Wojewódzki Koordynator Sieci Szkół Promujących Zdrowie Pani Anna Zdaniukiewicz oraz przedstawiciele Policji i placówek oświatowych z terenu naszego województwa.