"Razem możemy więcej"

31 maja  2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im H. Sienkiewicza w Elblągu odbyło się spotkanie przedstawicieli szkół, które wdrażają projekt Szkoła Promujca Zdrowie.
Tematem przewodnim spotkania było "Razem możemy więcej".
W trakcie spotkania swoim doświadczeniem- w zakresie tworzenia bezpiecznych warunków do wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, budowania wspólnoty i klimatu opartego na szacunku i zaufaniu oraz rowijania prawidłowych relacji w społeczności szkolnej i środowisku lokalnym- podzilili się przedstawiciele Zespołu Konsultacyjnego ds realizacji projektu w województwie warmińsko- mazurskim.
Gośćmi na spotkaniu, oprócz przedstawicieli szkół z terenu województwa byli Warmińsko- Mazurski Wicekurator Oświaty pan Wojciech Cybulski, Dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego pan Dariusz Wasiela oraz Wojewódzki Koordynator Sieci Szkół Promujących Zdrowie pani Anna Zdaniukiewicz.
Naszą szkołę reprezentowała pani Jolanta Okuniewska- szkolny koordynator promocji zdrowia.