MIĘDZYNARODOWY PROGRAM BADACZ WODY- docenił Warmińskie Kropelki !!!

Wyróżnienie Międzynarodowa Szkoła Sukcesu –pojawiło się na międzynarodowej stronie Badacz Wody (www.badaczwody.pl/news)

Gratulacje dla Warmińskich Kropelek z Polski za pracę! Zespół ten włożył wiele wysiłku w połączenie działań związanych z badaniem wody i monitorowaniem lokalnych źródeł wody. Tak bardzo, że otrzymali dofinansowanie projektu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, aby kontynuować badania nad oceną jakości wody trzech jezior na swoim obszarze. Zespół został zaproszony na coroczne wydarzenie miejskie, Lokalne sukcesy, w pierwszym tygodniu marca, i otrzymał nagrodę na cześć ich nieustających wysiłków na rzecz zaangażowania zarówno szkoły, jak i społeczności lokalnej w pozytywne działania związane z wodą. Zespół aktywnie promuje zrównoważony rozwój żywności i był głównym dostawcą kanapek wegetariańskich na niedawnym ogólnokształcącym Forum Ekonomicznym. Była to część ich publicznej kampanii na rzecz podniesienia świadomości tajemnej wody w naszym jedzeniu. Dotarli do ponad 200 uczestników Forum! Dobra robota i kontynuuj niesamowitą pracę! Zespół Eksploratora Wody.