Konferencja Biskupiecki Badacz Wody

Podsumowanie projektu - Biskupiecki Badacz Wody

7 grudnia 2018 r. w auli Zespołu Szkół w Biskupcu odbyła się konferencja poświęcona podsumowaniu projektu Biskupiecki Badacz Wody.

Prowadzący tę uroczystość Patrycja Milewska i Wiktor Raczkowski przedstawili osiągnięcia całorocznej pracy Badaczy Wody oraz wyniki Mini SAAS. Pan Bernard Czerwiński – autor inicjatywy – przedstawił raport analizy wody pobranej z okolicznych jezior gminy Biskupiec. Zaprezentował także wyniki konkursu ekologicznego ogłoszonego w związku z realizacją zaplanowanych zadań.

Swoją obecnością zaszczycili organizatorów beneficjenci projektu – Pan Grzegorz Siemieniuk z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie oraz Pani Katarzyna Nowakowska, zastępca Burmistrza Biskupca.

O tło artystyczne konferencji zatroszczyły się - Pani Brygida Wiercińska wraz ze szkolnym chórem i autorka dekoracji – Pani Danuta Grabowska – Leszek.

W projekcie uczestniczyło 60 uczniów i wszyscy otrzymali za swój trud dyplomy oraz nagrody. Po słodkim poczęstunku niezapomniane chwile uwieczniono na wspólnym zdjęciu.