Wideokonferencja Szkoły Podstawowej nr 3 ze szkołą St. Joseph School Paola na Malcie!!!

Warmińskie Kropelki

Udało się nam skontaktować i zorganizować wideokonferencję ze szkołą  Mater Boni Consilii St. Joseph School Paola na Malcie.

25 maja przez około 20 minut mieliśmy okazję opowiedzieć swoim rówieśnikom z Malty  o naszym programie Badacz Wody. Powiedzieliśmy parę zdań o naszej szkole i  naszych zadaniach, które realizowaliśmy w tym roku w ramach Badacza Wody. Pochwaliliśmy się, że  dodatkowo realizujemy nasz Biskupiecki Badacz Wody i co w nim robimy. Opowiedzieliśmy jak wyglądał nasz Festiwal Wody.

Usłyszeliśmy o ich osiągnięciach. Powiedzieliśmy co nam się podoba w tym co oni robią. Umówiliśmy się na następną rozmowę w październiku. Dla naszych Badaczy wody było to nowe wyzwanie i duża przygoda.

Link do rozmowy przez wideo: https://youtu.be/jNlJd7TZsOU