Nawigacja

  • VIII Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

    VIII Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

    Dnia 20.10.2016r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Orła Białego odbył się VIII Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. W konkursie wzięło udział 33 uczniów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Główną ideą konkursu jest kształtowanie postaw patriotycznych, krzewienie kultury muzycznej wśród dzieci oraz promowanie utalentowanych młodych wykonawców.

    Jury oceniało umiejętności wokalne, poczucie rytmu, interpretację muzyczną oraz ogólną prezentację.

    Uczestników oceniało jury w składzie:

    p. Małgorzata Nowakowska - z-ca dyrektora POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH FILIA W BISKUPCU

    s. Lidia Ujazdowska – OPIEKUN SCHOLI

    p. Mariola Jaskulska - NAUCZYCIEL HISTORII

    p. Brygida Wiercińska – NAUCZYCIEL MUZYKI

    Wyniki VIII Szkolnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

     

    Do Międzyszkolnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej zakwalifikowały się następujące osoby:

    • Diana Zymkowska oddział przedszkolny

    • Marta Stradomska Ia

    • Hanna Błędek IIc

    • Mikołaj Bazis – Markuszewski IIb

    • Gabriela Lamperska IIIa

    • Hanna Biedrzycka IIIa

    • Weronika Moroz IIIb

    • Paweł Maciesza IIIb

    • Filip Orłowski IIId

    • Bartłomiej Kacprzycki IIId

    • Natalia Heichel IVb

    • Rafał Welke IVc

    • Magdalena Kmieć Vb

    • Anna Król Vc

    • Maria Król VIa

    • Marietta Ostapczuk VIb

     

    Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej odbędzie się 27 października 2016r w Szkole Podstawowej nr3

  • Leśna lekcja przyrody klasy 5a i 4c

    Leśna lekcja przyrody klasy 5a i 4c

    Dzisiaj bez podręczników i zeszytów. Lekcja przyrody klasy Va i IVc tym razem odbyła się w leśnym terenie położonym  w Nadleśnictwie Wipsowo. Niemal dwie godziny uczniowie wędrowali z panem leśnikiem Łukaszem Ferschke / specjalistą ds. ochrony lasu, przyrody i edukacji/ zdobywając informacje na temat życia roślin i zwierząt w lesie. W naturalnym środowisku rozpoznawali pospolite drzewa i krzewy. Nazywali warstwy lasu, które o tej porze roku są szczególnie widoczne. Poznawali pracę leśników i zdobywali wiedzę na temat właściwego zachowania i poruszania się po lesie.

    Pan Łukasz, oprócz wiedzy o lesie i jego mieszkańcach, z pasją opowiadał o swojej pracy leśnika, zdradził parę ciekawostek z życia Nadleśnictwa.

    W trakcie wędrówki pan Leśniczy sprawdzał naszą wiedzę zadając  pytania.  I tu pochwalił  nasze  prawidłowe i wyczerpujące odpowiedzi wykazujące, że już sporo o lesie wiemy . Było tez wiele okazji do zadawania pytań Panu Leśniczemu, który odpowiadał  z niezwykłą cierpliwością i dowcipem.

    Podsumowaniem naszej leśnej lekcji przyrody były przygotowane przez panią Hannę Zalewską karty pracy. Wszyscy uczestnicy zajęć  nie mieli żadnych problemów z wykonaniem pisemnych zadań sprawdzających wiedzę o lesie.

    Po intensywnych i aktywnych ( przeszliśmy po lesie ponad 2 km ) zajęciach czekało na nas ognisko przygotowane przez pracowników Nadleśnictwa Wipsowo. Zabrane na nasza wyprawę i pieczone na ognisku kiełbaski miały niepowtarzalny smak.  

    Zajęcia przyrodnicze, we współpracy z Nadleśnictwem Wipsowo, przygotowały pani Jolanta Okuniewska i Hanna Zalewska

          

  • Święto Edukacji oraz pasowanie klasy pierwszej.

    Święto Edukacji oraz pasowanie klasy pierwszej.

    Święto Edukacj  w naszej szkole obchodziliśmy szczególnie uroczyście. 

    Rozpoczęliśmy apelem, w którym wzięła udział cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz rodzice. Tradycją naszej szkoły jest, że w ważnych uroczystościach uczestniczą jako honorowi goście emerytowani nauczyciele. W tym roku była to wyjątkowo liczna grupa naszych starszych koleżanek, od których uczyliśmy się warsztatu nauczyciela i wychowawcy a rodzice naszych uczniów poznawali jak się poruszać trudną drogą do wiedzy. 

    Podczas apelu przewodnicząca Rady Rodziców pani Marzena Bielińska oraz dyrektor szkoły pani Bożena Lasocka złożyły życzenia wszystkim pedagogom oraz pracownikom szkoły. Miłym momentem było wyróżnienie nagrodą  dyrektora szkoły nauczycieli, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w pracy dydaktycznej oraz pracy na rzecz uczniów. Nagrody otrzymali również pracownicy niepedagogiczni, których praca ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszej szkoły i wychowanie naszych uczniów. Pisemne gratulacje i życzenia otrzymali również nasi emerytowani nauczyciele.

    Podczas uroczystości ważnym momentem było pasowanie naszych najmłodszych kolegów i koleżanek na ucznia naszej szkoły. Pierwszoklasiści z powagą i zaangażowaniem wypowiedzieli słowa ślubowania a wszyscy obecni rodzice oraz uczestnicy nie ukrywali wzruszenia.

    W części artystycznej spotkania uczniowie z klasy 6b przygotowali krótkie scenki z życia nauczycieli a zespół wokalny wykonał kilka porywajacych piosenek ze swojego repertuaru.

          

        

        

     

  • Co słychać w 2a?

            W szkolnej bibliotece rozpoczęły  się zajęcia czytelnicze z cyklu "Książka mojego dzieciństwa". Uczniowie z klasy 2a uczestniczyli w spotkaniu z panią dyrektor Bożeną Lasocką. Pani dyrektor opowiedziała o książce, którą czytała mając 7 lat. Swoją opowieścią zaciekawiła uczniów oraz zachęciła do czytania i korzystania z biblioteki. 

             


         Klasa IIa i IIIa uczestniczyła w Olsztynie w zajęciach interaktywnych o życiu pszczół. 

                        

  • Warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców i wychowawców: Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?

    Warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców i wychowawców:  Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?

    Wychowywać to kochać i wymagać

    Szkoła dla rodziców i wychowawców

    Warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców i wychowawców:

    Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?

     Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby poprawić relacje z dzieckiem!

    Zajęcia rozpoczynają się  17 października 2016 roku o godz. 15.00, i obejmują cykl  10 spotkań.

             Serdecznie zapraszamy na warsztaty psychoedukacyjne rodziców, którzy pragną budować coraz lepszy kontakt ze swoimi dziećmi, wspierać je w rozwoju psychicznym i społecznym, podwyższać swoje kompetencje  w rozwiązywaniu problemów w relacjach z dzieckiem. Udział w spotkaniach pomaga w codziennym życiu. Ucząc umiejętności otwartego porozumiewania się w rodzinie program jednocześnie przyczynia się do budowania silnej więzi między rodzicami a dziećmi.

    Dzięki udziałowi w warsztatach:
    - zwiększysz świadomości wpływu różnych postaw wychowawczych na rozwój dziecka
    - nauczysz się konsekwentnego stawiania wymagań i określania granic
    - pogłębisz samoświadomość i refleksję na temat stosowanych metod wychowawczych
    - w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze nabędziesz nowe umiejętności wychowawcze     

    Warsztaty  prowadzić  będzie  psycholog  mgr Teresa Bartoszek –Majsiej -realizator rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji MEN.

    Miejsce spotkań:  Biskupiec  ul. Armii Krajowe j 1b - I piętro

  • Krajowy Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

    Krajowy Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

      

       Z radością informujemy, że Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie podjęła decyzję o rekomendowaniu naszej placówki do nadania Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie.

       Przypominamy, że taki certyfikat nasza szkoła otrzymała w 2011 roku. Jest to dla nas szczególnie ważne i nobilitujące, ponieważ szkoły ubiegające się o takie wyróżnienie muszą muszą spełniać szereg warunków.

    Certyfikat przyznawany jest szkole na okres 5 lat. Po upływie tego okresu szkoła może starać się ponownie o jego nadanie.


    Warunki ubiegania się o nadanie Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie
    O przyznanie krajowego certyfikatu może ubiegać się szkoła, która spełniła następujące warunki:
       a) w koncepcji pracy szkoły (lub w dokumencie o innej nazwie) ma wpisane działania z zakresu promocji zdrowia;
       b) jest członkiem wojewódzkiej sieci SzPZ i posiada wojewódzki certyfikat co najmniej od 3 lat;
       c) prowadzi podstronę internetową pn. Szkoła promująca zdrowie i na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące   działań prowadzonych w zakresie tworzenia SzPZ. Zamieszcza opis najważniejszych działań szkoły wraz z określeniem standardu, który jest realizowany poprzez to działanie. Dokonuje aktualizacji strony przynajmniej raz na semestr.


    Zasady ubiegania się o nadanie Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie
    Szkoła, która ubiega się o nadanie krajowego certyfikatu powinna:
       a) dokonać autoewaluacji swoich działań w zakresie czterech standardów SzPZ, dokonać oceny efektów działań w zakresie dobrego samopoczucia w szkole oraz podejmowanych działań dla umacniania zdrowia, z wykorzystaniem metod i narzędzi dostępnych na stronie internetowej ORE;
       b) dokonać publicznej prezentacji wyników autoewaluacji, przedstawić sukcesy oraz wskazać problemy wymagające rozwiązania (Formę i zakres tej prezentacji ustala szkoła. Powinny w niej uczestniczyć osoby spoza danej szkoły: koordynator wojewódzki lub inny przedstawiciel wojewódzkiego zespołu wspierającego, rodzice, przedstawiciele społeczności lokalnej, władze oświatowe, przedstawiciele innych placówek);
       c) złożyć dokumentację, wskazaną we wniosku, do wojewódzkiego koordynatora w odpowiednim terminie podanym w harmonogramie;
       d) otrzymać rekomendację wojewódzkiego koordynatora.


    Zasady nadawania Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie
       1. Krajowy certyfikat nadaje szkole Minister Edukacji Narodowej na podstawie rekomendacji udzielonej przez Centralną Kapitułę Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie (zwanej dalej kapitułą) działającą przy Ośrodku Rozwoju Edukacji (ORE) w Warszawie.
       2. Szczegółowe zasady funkcjonowania kapituły określa jej regulamin organizacyjny.
       3. Certyfikat nadawany jest na okres 5 lat. Po tym okresie szkoła może ubiegać się o ponowne jego nadanie zgodnie z obowiązującą procedurą.

     

  • Certyfikat Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty "Szkoła Promująca Zdrowie"

    Certyfikat Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty "Szkoła Promująca Zdrowie"

  • 10 "Jesienny zawrót głowy".

    10 "Jesienny zawrót głowy".

    Podsumowując kolejne jesienne spotkanie na obiektach naszej szkoły możemy się cieszyć, że naszą szkołę,  atmosferę i klimat w niej panujący, budują nie tylko nauczyciele, pracownicy i uczniowie, ale również rodzice i mieszkańcy naszego miasta.

    Dzisiejsze spotkanie, oprócz kiermaszu smakołyków, przekąsek, przetworów i ciasteczek, odbyło się pod hasłem "smacznie, zdrowo i sportowo" i zainaugurowało szkolny rok sportowy. Zaproszeni goście Krzysztof Mańkowski i Maciej Niedziółka opowiedzieli o swoich pasjach sportowych oraz przeprowadzili krótkie treningi: biegowy oraz crossfit, w których wzięli udział nasi uczniowie i ich rodzice. Na zakończenie zaprezentowali pokaz walki jiujitsu.

    W tym roku szkolnym stawiamy na promowanie aktywności ruchowej uczniów, pracowników szkoły i rodziców. W tym celu został przygotowany "dzienniczek aktywności ruchowej". Już dziś uczestnicy festynu mogli zanotować wykonany trening z naszymi gośćmi. W parze z aktywnością ważnym elementem jest zdrowe odżywianie. Porad i konsultacji w tym zakresie udzielała pani Agnieszka Jagodzińska- doradca żywieniowy.

    W dniu dzisiejszym rodzice i uczniowie mogli skorzystać z pomocy pracowników banku PKO BP i otworzyć konto SKO dla uczniów aby mogli uczyć się zarządzać swoimi oszczędnościami.

    Nasze jesienne spotkanie to efekt współpracy i zaangażowania w życie szkoły rodziców, uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Przygotowane stoiska przyciągały uwagę artystycznymi dekoracjami, bukietami jesiennych kwiatów, koszami warzyw. Stoły uginały się od bogactwa jesiennych przetworów i kulinarnych dzieł sztuki. Te produkty nie czekały długo na zbyt, wśród stoisk krążyli z wypełnionymi koszami amatorzy jesiennych smakołyków.

    Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego jesiennego święta!

  • VIII Konkurs Piosenki Patriotycznej

    VIII  Konkurs  Piosenki  Patriotycznej

     

    Cele konkursu:

    • Krzewienie kultury muzycznej
    • Popularyzacja treści patriotycznych poprzez śpiew
    • Rozwijanie muzykalności i wrażliwości muzycznej
    • Kształtowanie postaw patriotycznych

     

     


     VIII  Konkurs  Piosenki  Patriotycznej  

    Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego 


    REGULAMIN

    1.Konkurs odbędzie się  27.10.2016r (czwartek). Rozpoczęcie o godz.9.00 w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

    2.Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie kandydatów do 19.10.2016r (środa). Należy podać imię i nazwisko uczestnika, kategorię wiekową , tytuł pieśni oraz imię i nazwisko opiekuna.

    3.Zgłoszenie należy kierować elektronicznie na adres

    4.Szkołę może reprezentować jeden solista i jeden zespół liczący do trzech osób w każdej                 z wybranych kategorii wiekowych (zespół można zastąpić solistą )- nie dotyczy organizatora

    5.Kategorie wiekowe:

     *Oddział przedszkolny – Szkoła Podstawowa kl. I (godz.9.00)

     *Szkoła Podstawowa kl. II –III (godz.10.00) 

    *Szkoła Podstawowa kl. IV –VI (godz.11.00)

     *SzkołyGimnazjalne (godz.12.00)

    *Szkoły Ponadgimnazjalne (godz.12.00)                              

    6.Każdy uczestnik prezentuje jedną dowolnie wybraną piosenkę patriotyczną.

    7.Utwór może być wykonany z własnym akompaniamentem lub podkładem muzycznym CD

    8.Przesłuchania konkursowe ocenia Jury, powołane przez Organizatora. Decyzja Jury jest nieodwołalna.

    9.Jury będzie oceniało: umiejętności wokalne, poczucie rytmu, interpretację muzyczną, ogólną prezentację

    10.W konkursie zostaną przyznane laureatom nagrody i dyplomy. Laureaci wystąpią na Gali Pieśni Patriotycznej  11 listopada 2016r.

    Organizatorzy konkursu: T.Świątek, M.Jaskulska, B.Wiercińska, A.Aleksandrowicz, Barbara Leonik 

     

    konkurs_piosenki_patriot._SZKOLY_2016.pdf

  • Mateusz Karol jedną z twarzy turnieju "Z podwórka na stadion"

    Mateusz Karol jedną z twarzy turnieju "Z podwórka na stadion"

    Jedną z twarzy zachęcających do udziału w turnieju Z PODWÓRKA NA STADION jest nasz uczeń Mateusz Karol, który już dwukrotnie z drużyną województwa warmińsko- mazurskiego zagrał turniej finałowy w Warszawie zdobywając wice mistrzostwo i mistrzostwo Polski.
    Gratulujemy i będziemy śledzić piłkarską karierę Mateusza.

    https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/arkadiusz-milik-zacheca-do-udzialu-w-turnieju-o-puchar-tymbarku1

     

  • Piknik Naukowy w „Garncarskiej Wiosce”

    Piknik Naukowy w „Garncarskiej Wiosce”

     

    W dniu 03.09.2016 uczniowie klasy 4b, 4c, 5c, 6a i 6b wzięli udział  IV Pikniku Naukowym NIEZAPOMINAJKI zorganizowanym przez Nidzicki Fundusz Lokalny oraz Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA w Kamionce. Wśród atrakcji, w których uczestniczyliśmy były m.in.:

    • pokazy i warsztaty z dziedziny fizyki, chemii i biologii,
    • zajęcia z robotyki,
    • lekcje przyrody z pracownikami Nadleśnictwa Nidzica,
    • zabawa „zbieraj naklejki i wygrywaj nagrody”,
    • projekcja filmu  przyrodniczego w Kinie Przyrody,
    • zwiedzanie z przewodnikiem „Rajskiego Ogrodu”
    • warsztaty ceramiczne.

    Ponadto niezwykle ciekawe okazały się zajęcia z symulacji wejścia do jaskini z udziałem mistrza świata w deniwelacji, speleologiem i himalaistą panem Grzegorzem Michałkiem. W programie był również: lewitujący pociąg oraz  zabawy z grupą cyrkową HECA. Nie obeszło się także bez zakupu pamiątek w lokalnym sklepiku.

    Bardzo dziękujemy organizatorom za serdeczne przyjęcie naszej grupy, dostarczenie nam mnóstwa wrażeń i zachęty do pogłębiania wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin.

    Organizatorzy i opiekunowie wycieczki: panie Edyta Salamończyk, Mariola Jaskulska, Katarzyna Zastryżna, Joanna Kowalczyk, Danuta Leszek- Grabowska,  Bożena Rosińska.

    Zdjęcia z wycieczki dostępne w galeriizdjęć oraz 

    https://www.facebook.com/trojka.biskupiec/photos/pcb.717823031692307/717822185025725/?type=3&theater

  • Program Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji  w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

    Program Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji  w Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu

                                        

     

     

     

    Od 31.12.2015 do 31.12.2016 w szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu realizowane są działania pod wspólnym tytułem „Języki europejskie planują naszą przyszłość” z projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

    Projekt ma na celu podniesienie znajomości języków obcych wśród kadry dydaktycznej oraz uczniów szkoły. W ramach szeroko zakrojonych inicjatyw pięcioro nauczycieli ze szkoły (panie Mariola Jaskulska, Edyta Salamończyk, Hanna Szkop, Brygida Wiercińska i Marzena Więch- Wolska) uczestniczyło w dwutygodniowych kursach metodyczno- językowych i językowych w Niemczech, Wielkiej Brytanii  i na Malcie. W ten sposób realizują założenia stworzonego przez siebie Europejskiego Planu Rozwoju Szkoły, którego celem jest doskonalenie umiejętności językowych, bliższe poznanie różnych kultur,  systemów edukacji i nauczycieli z  innych krajów oraz nowych metod nauczania.

    Ponadto szkoła zgłoszona jest do projektu edukacyjnego  Akademia TiK - języki obce 2.0, który popularyzuje  edukacyjne  narzędzia internetowe w polskich szkołach. Dzięki udziałowi w tej akcji uczniowie szkoły i nauczyciele mają dostęp do dwóch platform edukacyjnych: Fun English- przeznaczonej dla uczniów klas I-III oraz Lerni dla uczniów klas IV-VI i nauczycieli. Wszyscy chętni mogą uczyć się pięciu języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego,  korzystając z 1000 multimedialnych lekcji zarówno w szkole jak i w domu.

    Projekt otrzymał dofinansowanie na kwotę 54 655, 34 zł.

    Koordynatorem działań jest pani Edyta Salamończyk

        

      

  • 1 WRZEŚNIA W SP3

    1 WRZEŚNIA W SP3
    01.09.2016

    Już pierwszy dzwonek za nami!

    Tuż przed godziną 9.00 na boisku szkolnym zgromadził się tłum uczniów, rodziców, osób towarzyszących i gości, którzy pojawili sie na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017.

    To wydarzenie ma zawsze uroczystą oprawę: uczniowie i pracownicy szkoły w galowych strojach, obecność pocztu sztandarowego oraz odśpiewany hymn narodowy i hymn szkoły.

    Na naszej uroczystości gościem była pani wice burmistrz Katarzyna Nowakowska, która odczytała w imieniu pana burmistrza Kamila Kozłowskiego list skierowany do uczniów, rodziców i kadry naszej szkoły. 

    W imieniu rodziców wystąpiła przewodnicząca Rday Rodziców pani Marzena Bielińska, która życzyła sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

    Dyrektor szkoły pani Bożena Lasocka w swoim wystąpieniu przywitała uczniów i ich rodziców, a szczególnie tych najmłodszych z oddziałow przedszkolnych i klasy pierwszej.

    W nowym roku szkolnym w 16 oddziałach będzie się uczyło 345 uczniów klas 1-6 oraz 25 sześcio i pięciolatków w oddziale przedszkolnym, kadra liczyć bedzie 34 nauczycieli.

    Pani dyrektor poinformowała również w jaki sposób szkoła przygotowywała się w czasie wakacji do nowego roku szkolnego. Przede wszystkim zostały odnowione korytarze szkolne w głównym bydynku, podłogi w salach numer 8 i 10, w sali gimnastycznej filary zostały zabezpieczone miękką otuliną, dokonano wielu napraw sprzętu i mebli. Kolejne sale lekcyjne zostały wyposażone  w tablice interaktywne, laptopy i kserokopiarkę.

    Przygotowanie placówki i przeprowadzenie remontów zawdzięczamy naszym pracownikom niepedagogicznym, którym pani dyrektor szczególnie ciepło podziękowała za ogromną pracę w czsie wakacji.

    Mimo przerwy wakacyjne uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu konkursach i zawodach. Podczas uroczystości pani dyrektor pogratulowała sukcesów sportowych Wiktorowi Augustowskiemu, który w lipcu zdobył złoty medal otwartych Mistrzostwach Świata w Teakwondo w Birmigham w Wielkiej Brytanii. Laureatkami plastycznego konkursu organizowanego przez BRAWO BANK zostały: Natalia Heichel- przygotowana przez panią Alicję Leczycką oraz Julia Błędek- przygotowana przez panią Danutę Leszek- Grabowską. Oprócz wymienionych, sportowych i plastycznych sukcesów, kolejnym wymienionym był Filip Orłowski, który 12 lipca został najlepszym solistą Złotego Grunwaldu.

    Kolejnym sukcesem całej placówki jest zdobycie poraz trzeci nagrody III stopnia w kwocie 1000,00 złotych w Konkursie SKO. Opiekunem i koordynatorem SKO w naszej szkole jast pani Danuta Leszek- Grabowska.

    Na zakończenie wystąpienia pani dyrektor życzyła uczniom wytrwałości, rodzicom radości z osiągnięć dzieci a nauczycielom i pracownikom satysfakcji z pracy.

    http://sp3biskupiec.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=2

  • 1 WRZEŚNIA 2016
    01.09.2016

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 1 WRZEŚNIA 2016.

  • Użytkownicy mobilni

    Użytkownicy mobilni
    Drodzy użytkownicy mobilni.

    możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Jeśli posiadacie urządzenia takie jak iPad, iPhone czy oparte na systemie Android, to już wkrótce będziecie mogli pobrać aplikacje dedykowane na te platformy.

    Po więcej informacji, zapraszamy tutaj.

  • Plan Lekcji i Zastępstwa

    Plan Lekcji i Zastępstwa
    Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

    możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

  • Strona powstała

    Strona powstała
    05.07.2016 Strona WWW naszej szkoły jest już opublikowana w Internecie. Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - m.in. spis uczniów, klas, nauczycieli, plany lekcji, zastępstwa i inne.
strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego
    ul. Bolesława Chrobrego 15
    11- 300 Biskupiec
  • (+48) 89 7152716

Galeria zdjęć