Hania i Wojtek z kolejnymi sukcesami sportowymi.

Po wielkim sukcesie w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu przyszedł czas na Taekwondo.
Uczniowie naszej szkoły, a zarazem zawodnicy K.S.EGIDA Hanna i Wojciech Nowakowscy z kolejnymi sukcesami w Otwartych Mistrzostwach Polski Północnej w Taekwondo, które odbyły się 17.10 2020 r.w Ostródzie.
Hania w kategorii dzieci +9 lat w formule walk touch contakt  (walki przerywane) wygrywa ze starszymi o 1 rok zawodniczkami wszystkie swoje pojedynki, zostając tym samym Mistrzynią Polski Północnej w Taekwondo, a w konkurencji tempówek  zajmuje 2 miejsce. Natomiast jej brat Wojciech w walkach touch contakt w  kategorii młodzik +155 cm. zostaje Wicemistrzem Polski Północnej, przegrywając po dogrywce 12-13 i w konkurencji tempówek zajmuje 2 miejsce.