SP3 w Biskupcu – czas na nas!

Informujemy, że w naszej szkole realizujemy Projekt „SP3 w Biskupcu – czas na nas”.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014 – 2020.

W ramach projektu odbywać się będą zajęcia dla uczniów oraz szkolenia dla nauczycieli.

Projekt skierowany jest do uczniów klas IV – VIII. W jego ramach uczniowie mają do wyboru zajęcia:

·      Ostrożni w sieci – 10 spotkań x 1 h

·      Warsztaty z robotyki – 10 spotkań x 1 h

·      Warsztaty z obróbki cyfrowej zdjęć – 15 spotkań x 1 h (tylko dla uczniów klas 7 – 8).

UWAGA!

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony szkoły – Zakładka PROJEKT INFORMATYCZNY oraz w sekretariacie szkoły. Podpisane dokumenty należy złożyć w  szkole lub przesłać zeskanowane (lub zdjęcie) na adres mailowy szkoły (sp3@biskupiec.pl).

Dokumenty należy dostarczyć do 5 lutego 2021r.

Zajęcia odbywać się będą online lub – w przypadku powrotu do szkoły – stacjonarnie.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!!